Votre Forum

Identifiez-vous avec le pseudo d'administration pour configurer et personaliser votre forum.

Vous n'ętes pas identifié.

#1 30-11-2015 12:42:14

Burtonasa
Nouveau membre
Date d'inscription: 30-11-2015
Messages: 2

Nike Air Huarache Polska

Ten rok był najdziwniejszy jeden na rekord dla Nike Air Huarache, która jest coraz różnego rodzaju remiksów. Najnowszy z nich, tutaj pokazane, jest Nike Air Huarache Damskie Najtaniej. But ma co wydaje się być spojrzenie żakardowe na jego górna, inny styl pasek na plecach, i skondensowany nosek. To pierwsze spojrzenie na sneaker pokazuje się czerwony, biały i niebieski kolorystyka, która ma kilka różnych wzorów dzieje.

Oferta dla kobiet z Nike Air Huarache Męskie Opinie nadal są źródłem niektórych wersjach bardziej eksperymentalnych dla klasycznych Tinker, tak jak w tej nowej pary kamuflażu. Ten Nike Huarache sylwetka nie jest gotowy na całej powierzchni moro jeszcze, i Nike Sportswear projektanci nieustannie Podkręcanie buta utrzymują wygląd powstrzymane teraz. Tutaj przychodzi na wzór neoprenu górnej i jest zasłonięty w pewnym stopniu przez sztukę pakowania śródstopia i pasek na plecach.

Zupełnie białe Nike Air Huarache Dobrej Cenie‎ była hitem po jego wydaniu, więc nie jest zaskakujące, aby zobaczyć Nike użyć tego samego równania innych sylwetki w linii Huarache. Tym razem potrójnej białym połączeniu ląduje na Nike Air Huarache Utility zupełnie nowego modelu, który aktualizuje klasyczny zawodnik Tinker Hatfield. Kilka sklepów były gasił się 15 października datę wydania pierwszych par tego buta, ale Nike poszła do przodu i wydany w tym kolorystyka przed tym.

Nike pchnął Nike Air Huarache Sklep linię intensywnie w ostatnich latach rozszerza dystrybucję w USA i powoli dodając więcej modeli z linii. W tym miesiącu zobaczymy przybycie innego nowej sylwetce, Nike Air Huarache Utility. Sneaker został zauważony (dzięki kilku obrazów z detalistami) już kilka razy, ale jest to pierwsze obserwacji zbliżającej siłowni kolorystyka czerwony / czarny.

Nike Air Huarache Polskaj Światło nigdy nie została dopuszczona, jak wielu wydaniach, co oryginalne Air Huarache, co oznacza, że ​​często pozostają w zakresie jego materiałów. W tym roku pozwoliła but eksperymentować na tym koniec, choć, jak na pokazanym powyżej, że para ma splot żakard na toebox i języka. Dla nikogo nie zależy na tym nowym kierunku do buta, istnieje również bardziej tradycyjne pary stronę, że wkłada niebieski / czarny kombinację.


http://www.obsesole.com/media/catalog/product/cache/1/small_image/175x/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/H/u/Huarache10.jpg

Hors ligne

 

Pied de page des forums